Esteliva Estetik Grubu olarak, özellikle yatak hastalarının ve ayrıca ayak bakımı ihtiyacı olan hastaların tedavi süreçlerinde yanlarında olmaktayız. Osmaniye Ayak ve Yara Bakımı olarak, özellikle diyabet hastalarının ayaklarının özel bakım gerektiğinin farkındayız. Diyabet sürecinde değişen metabolik bozukluklar vücudun pH değerini değiştirmekte ve cildi nemsiz bırakmaktadır.
Osmaniye Ayak ve Yara Bakımı olarak karşılaştığımız diyabet hastalarında tespit edilen ayak yaralanmaların bazıları şu şekilde oluşabilir.
Nöropatik sebeplere bağlı his kayıpları: Hastanın ayağını çarpması, ayağına yabancı cisim batması, ayakkabı vurması gibi durumların fark edilememesi.
Dolaşım bozukluğuna bağlı yaralanmalar: Arterlerde meydana gelen daralma, tıkanma gibi durumlarda ayağa hiç kan gitmemesi ya da az gitmesi.
Osmaniye Ayak ve Yara Bakımı olarak bu tip durumlarda hastanın bakımı yapılmakta, ayağın yaraları temizlenmekte ve ayrıca ayağın gerekli nemi kazandırılması çalışması yapılmaktadır.
Yatak hastaları ise kronik devam eden bir hastalığın olması ya da ameliyat, yoğun ve şiddetli devam eden hastalık ya da engel gibi durumlarda baskıya maruz kalan yerlerde meydana gelen yaralanmalardır. Bu yaralanmalar genellikle sırt, kalça ve göğüs bölgesinde oluşmaktadır. Osmaniye Ayak ve Yara Bakımı olarak bu hizmetimiz için evde bakım hizmeti vermekteyiz.
Osmaniye Ayak ve Yara Bakımı ile irtibata geçerek randevu oluşturabilir, hastalarınız için iyi bir hizmet alabilirsiniz.

 

osmaniye lazer epilasyon