Epilasyonda bambaşka bir boyut kazandıran Esteliva Estetik Gurubu, Osmaniye Soprano Ice Buz Lazer sayesinde sizlere lazer epilasyonların en acısız, en hızlı ve en son teknolojini sunuyor. Osmaniye Soprano Ice Buz Lazer 810nm dalga boyunda bir diode lazer teknolojisiyle çalışmaktadır.

2009 yılında ütüleme teknolojisiyle acsız bir hale getirilen Lazer epilasyon,  Buzlazer teknolojisinin mucidi Alma Lasers tarafından piyasaya sunumuştu. Yine aynı mucit Alma Lasers, 2014 yılında Lzer epilasyona bambaşka bir boyut getirdi. Osmaniye Soprano Ice Buz Lazer’ın da kullandığı bu teknoloji artık epilasyonda acıya tamamen son verdi. Daha büyük başlık kullanılması seebiyle seans süreleri yarı yarıya kısaldı.

Artık Osmaniye Soprano Ice Buz Lazer ile sadece 35 dakikada tüm vücudunuz tüylerden kurtuluyor. 2X1 cm geniş başlığa sahip Osmaniye Soprano Ice Buz Lazer, her atışta çok daha büyük alana etki etmektedir. Diğer epilasyon seanslarında saatler süren tüm vücut uygulaması Osmaniye Soprano Ice Buz Lazer ile sadece 35 dakika gibi bir sürede bitebiliyor. Böylece sizler de artan zamanlarınızı farklı bir şekilde değerlendirebiliyorsunuz.  Ayrıca tüm vücut uygulaması için gerekli olan seans sayısı da düştü ve Osmaniye Soprano Ice Buz Lazer ile klinik verilere göre 6 hafta aralıklı 6 seansın yeterli olacağı tespit edildi.

Adından da anlaşılacağı üzere Osmaniye Soprano Ice Buz Lazer, ağrıya ve acıya tamamen son veriyor. Zaman anlamında sizlerin çok daha az zamanını alıyor. İstenmeyen tüylerinizden kurtulurken Osmaniye SopranoIce Buz Lazer’ın başlığı buz tutuyor. Böylece ağrı ve acı son bularak sizlere keyifli bir epilasyon sunuyor. Osmaniye Soprano Ice Buz Lazer’ın buz tutan başlığı kesinlikle performansından bir şey kaybetmemekle beraber, zamansal açıdan, acı ve ağrı açısından sizlere bir çok avantaj sunuyor.

Osmaniye Soprano Ice Buz Lazer’i denemek, farklı ve keyifli bir epilasyon keyfi yaşamak için şehir merkezinde bulunan merkezimize sizleri de bekliyoruz.