Dünyanın en etkili yaşanma karşıtı anti-aging yöntemlerinden biri olan bu yöntem,Estetiva Estetik Grubu tarafından sizlere sunulmaktadır. Osmaniye Somon DNA olarak somon balığı sütünden elde edilen ve uygulanan bu yöntemle, cildin normal hacminin 10.000 katı  su tutması sağlanıp, su dengesi korunuyor.  Osmaniye Somon DNA zamanla yıpranan ve bozulan cildinizin kalitesini size tekrardan kazandırmak üzerine uygulanmaktadır.

Yaşlanma ile kaybettiğiniz cilt özelliklerinizi hyaluronik asit ve somon balığı sütünden elde edilen iki fazla Osmaniye Somon DNA sayesinde cildiniz neme doyuyor, cildinizin alt tabakasındaki metabolik faaliyetler artıyor ve bu bölgedeki kan akışı hızlanıyor. İnsan DNA’sı ile aynı yapıya sahip olan somon balığı DNA’sı mezolift yöntemiyle deri içerisine verildiğinde cildinizin su tutma oranı çok yüksek ölçüde arttırılıyor. Osmaniye Somon DNA uygulama olarak cilt altına minik iğnelerle zerk edilir.

  Osmaniye Somon DNA ile gerçekleştirilen uygulama ağrısız bir işlemdir. Bu sebeple anesteziye ihtiyaç duyulmamaktadır. Uygulama sonrasında dilerseniz günlük hayatınıza dilediğiniz ibi devam edebilirsiniz.  Seans olarak yine kişinin yaşı ve cilt yapısı göz önünde bulundurularak ayda 1 ya da 2 kere uygulanır.  İlerleyen süreç uzman tarafından tekrar belirlenebilir.