Esteliva Estetik Grubu bünyesinde deneyimli ve uzman personel, kolay ulaşım ve sonuç odaklı çözümlerle buluşan siz müşterilerimizin sıkılaşma sorunu için son teknoloji ürünler kullanmaktayız. Osmaniye Sıkılaşma olarak Amerikan Sağlık Bakanlığınca ve klinik testlerle etkisi denenen ve kabul edilen LPG cihazı sayesinde gözle görülür etkiyi hemen fark edeceksiniz.

Osmaniye Sıkılaşma bünyesinde siz müşterilerimizin memnuniyeti ve sorunlarının çözümü için kullandığımız yeni döner başlıklı ve farklı estetik çözümlere sahip LPG cihazımızla cildinizde sıkılaşmayı hissedeceksiniz. Osmaniye Sıkılaşma olarak sadece 3 seansta gözle görülür sonuçlar elde etmeye başlıyorsunuz. Bunlar %71 sıkılaşma, bel çevresinde 5.2 cm incelme, selülitde %67’ye kadar azalma olarak görülebilmektedir.

Yeni patentli Alliance başlığı kullanan endermologie sayesinde, Osmaniye Sıkılaşma yöntemi ile her cit tipindeki ihtiyaçları tespit edip inceltmeye başlar. Ayrıca en ince kadınların dahi büyük bir bölümünde mevcut olan selülit sorununu yine Osmaniye Sıkılaşma sayesinde önemli ölçüde azaltabilir, vücudunuzdan yağ yakabilirsiniz. Kadınların regl dönemlerinde başlarına gelen ağrılı bacak, şişmiş ayak ve ayak bilekleri gibi semptomlarda uygulama yapabilir, bu bölgelere düzenli kan akışı sağlayabilir ve bacaklarınızı hafifletebilirsiniz.

 

________________________________