Selülit tedavisinde her geçen gün yeni bir tedavi yöntemi gelişiyor. Esteliva Estetik Grubu olarak sizlere doğru ve etkili çözümü ulaştırarak Osmaniye Selülit Tedavisi ile memnuniyetinizi arttırmakta ve gözle görünür sonuçlar elde etmekteyiz.

En ince kadında bile etkilenme ihtimali %90 olan selülit vücudun yağ hücrelerinde yağ tutma ve bundan dolayı vücudun su tutma durumudur. Osmaniye Selülit Tedavisi yöntemi olan yeni Alliance başlıklı endermologie sayesinde, yağ dokuları uyarılarak yağ yıkımına ve kan ile lenfatik dolaşımı etkileştirir. Bu sayede oluşan portakal kabuğu görünümünü minimuma indirir.

 Osmaniye Selülit Tedavisi sayesinde tedavi edilen yöntemler içeresinde Aköz Selülit, AdifosSelülit, FibrözSelülit bulunmaktadır. Bunlar sırası ile tedavi yöntemleri gittikçe zorlaşan ve görüntü olarak rahatsız edici görünün selülitlerdir. Osmaniye SelülitTedavisi’nde kullanılan endermologie mekanik işlemi sayesinde, yağ yakımını uyarır, selüliti önlemek için cildi sıkılaştırmada yardımcı olur.

2016 yılında gerçekleştirilen DERMSCANEndermologie çalışması neticesinde edinilen bilisel bilgilere göre Osmanite Selülit Tedavisi’nde kullanılan yöntemlerin sadece 3 seansta %67 oranında selülitin giderilmesini sağladığı ve cildi sıkılaştırdığı tespit edilmiştir.