Esteliva Estetik Grubu bünyesinde kök hücre uygulaması olan Osmaniye PRP tedavisi, plazma içerisinde bulunan plateletler cilde enjekte edilerek kılcal damar oluşmasını, kolajen ve kök hücre uyarılmasını sağlamaktadır. Müşteri memnuiyetini ön planda tuttuğumuz merkezimizde gerçekleştirdiğimiz Osmaniye PRP uygulaması sayesinde cilt kendini hızlı bir şekilde yenilemektedir.

Platelet sayıları yetersiz olan ve kanser hastası olanlar dışında talep eden tüm müşterilerimize uygulayabilmekteyiz. Osmaniye PRP uygulamasına başlamadan önce hastamızdan alınan kanın santrifuj edilmesiyle zengin plazma elde edilerek cilde enjekte edilir. Osmaniye PRP’yi estetik amaçlı kullanımda, bacak içler, eller, boyu, yüz gibi vücudun çeşitli bölgelerine uygulanabilir. Ayrıca yine Osmaniye PRP’yi saç dökülmesi tedavisinde doğrudan ya da yardımcı eleman olarak kullanabilirsiniz. Uygulamada olumlu sonuçlar hastanın kendisinden olduğu için asla kaybolmaz. Ve bu bir avantaj olarak diğer uygulamaların önüne geçmektedir.

 Osmaniye PRP, kontur düzeltme, leke tedavisi ve yaşlanmayı geciktirme gibi alanlarda kullanılabilir. Ve klinik olarak tespit edilen bulgulara göre oldukça başarılı sonuçlar alınmıştır. Günümüzde saç dökülmesinde kullanılan en yaygın ve başarılı yöntem Osmaniye PRP yöntemidir. Saç köklerine direk uygulama yapıldığı takdirde saç tellerinde kalınlaşma, verimliliğin artması, büyümenin artması ve yeni saç gözlemlenmiştir. Erkek hastalarda bu durumun etkili olabilmesi için saç döülmesinin aileden gelen kalıtsal olması, zayıf ve ince telli olup kırıma problemi yaşıyorsa ve kepek oluşumuna bağlı dökülme varsa Osmaniye PRP’nin verimli olduğu tespit edilmiştir. Kadınlarda ise demir eksikliğine bağlı dökülmeler, doğum sonrası dökülmeler, saç boyası ve fön gibi uygulamaların gerçekeştirdiği dökülmeler, tiroit bezi ile kaynaklanan dökülmelere bağlı olarak Osmaniye PRP’nin başarılı olduğu tespit edilmiştir.

Uzman kadromuz ve kaliteli hizmet anlayışımızla siz değerli hastalarımıza Osmaniye PRP yöntemi ile yardımcı olmak için şehir merkezindeki uygulama merkezimize gelmeniz yeterli.