Sıcak kabin içerisinde vücuda deri yoluyla oksijen verme işlemini Estaliva Estetik Gurubu ayrıcalığı ile siz müşterilerimize sunuyoruz.  Osmaniye Ozon Sauna ile sindirim ve dolaşımı düzenleyici, stres azaltıcı, toksin atıcı, cildi sıkılaştırıcı bu ürünün en önemli özelliklerinden biri kilo vermeye yardımcı olmasıdır.

Osmaniye Ozon Sauna olarak uygulamamız, derinin 4 ile 6 santimetre altına ısının nüfus ediyor olmasıdır. Derinin altına nüfuz eden ısı sayesinde vücudunuz 200 ila 450 kalori harcar. Böylelikle Osmaniye Ozon Sauna toksinlere rahatlıkla ulaşıp, buharlı saunaya göre 7 kat daha faza katkı sağlar. Bu sayede kan dolaşımını hızlandırır, bakteri ve virüsleri öldürür, cildi temizler, toksinlerden arındırır.

Osmaniye Ozon Sauna’nın sağlamış olduğu faydalar arasında detoks etkisiyle vücuttaki toksin maddelerin ter ile daha hızlı bir şekilde deride atılmasını sağlar. AyrıcaOsmaniye Ozon Sauna ısı sayesinde kan dolaşımı hızlanır, kalp ve damarlar bir nevi egzersizden geçirilmiş gibi olur. Osmaniye Ozon Sauna’nın diğer bir etkisi yükselen beden ısısı ve ozon gazının ektisiyle vücuttan 450 kaloriye kadar enerji harcanmasını sağlar.Osmaniye Ozon Saunaböbreklerden uzun sürede atılması gereken toksin maddeler ter yoluyla vücuttan atıldığı için böbreklere de faydası saptanmıştır.

Osmaniye Ozon Sauna sayesinde vücuda giren oksijen ve ozon gazları sayesinde vücuttaki bakteri ve virüsler yok olacağı için vücut direnciniz otomatik olarak artacaktır. İnsan metabolizmasının önemli kısmında pay sahibi olan hormonların sağlıklı ve düzenli çalışmasını sağlayarak kontrol sisteminize katkı sağlayarak, aşırı hormon salgılanmasının önüne geçer.  Osmaniye Ozon Sauna’nın bir başka önemli özelliği ise yorgunluk ve direnç kaybını ortadan kaldırmasıdır. Yine sağladığı faydalardan ağrı gideici etkiler ve mikroplardan arınmadır.

Osmaniye Ozon Sauna uygulaması stresi ve stresin getirilerini önler, selülitleri giderir ve tekrardan oluşumunu önler ve kansere karşı koruyucu etkileri vardır. Osmaniye Ozon Sauna kullanan müşterilerimizin beyin fonksiyonları gelişir, ruhsal şikâyetleri azalır.