Esteliva Estetik Grup bünyesinde kullanılan yeni nesil Osmaniye LPG cihazları, Integral ve Endermolab olarak ikiye ayrılıyor. Bu cihazlar yeni başlık sistemiyle farklı estetik çözümleri, yeni uygulama yöntemleriyle buluşturan yeni nesil cihazlardır.

Osmaniye LPG cihazları yeni döner başlıkları sayesinde yağ dokusunu mobilize ederek daha iyi bir sıkılaşma ve yağ yakımı sağlar. Osmaniye LPG Amerika Sağlık Bakanlığı’nca onaylı, klinik testlerde desteklenmiş ve kesin sonuçları tespit edilmiş yeni nesil bir medikal cihazdır. Osmaniye LPG’nin İntegral modeli portatif bir cihazken, Endermolab ise yatağa sahip medikal merkezlerin tercih ettiği bir üründür.

Osmaniye LPG’nin 3 seansta gözle görünür sonuları şu şekildedir. Sıkılık oranında %71, bedensel incelmede 5,2 cm ve selülitte %67 azalma sağlamaktadır.

Osmaniye LPG’nin yeni Alliance başlıklı modeli endermologie sayesinde her tipteki vücut yapısına uyumlanırken, spor ve diyet ile fayda sağlanmayan, kol, sırt, karın, bel ve uyluklar gibi bölgelerde dirençli alanları belirlemeyi ve inceltmeyi mümkün kılar.

Osmaniye LPG ile En ince kadınların dahi %90’ını etkileyen selülitproblemini yağ hücrelerini yakarak yok edin.

Sürekli kilo alıp vermek, hamilelik ve sonrası, düzensiz ve sağlıksız beslenme, spor ve diyet eksikliği ve metabolik rahatsızlıklardan dolayı zindeliğini ve yumuşaklığını kaybeden karın, baldır içi, kol içi gibi bölgelerinizi Osmaniye LPG ürünleriyle sıkılaştırıp daha dolgun ve daha zinde bir cilde kavuşabilirsiniz.

Kadınların regl boyunca ayaklarında oluşan ödem, dolaşım bozukluğu gibi durumlarda Osmaniye LPG ile uygulanabilecek tedavi sayesinde bacaklarınızda kan dolaşımı sağlıklı bir şekilde sağlanacak, böylece şişlikler ve ağrılarınız dinecektir.

Osmaniye LPG yüzünüz için uygulandığında;  kırışıklıkları giderir, cildi sıkılaştırır, gıdıyı azaltır, cilt görünümünü aydınlatır.  Vücudunuz için uygulandığında;selüliti giderir, cildi sıkılaştırır, yağ salınımını düzenler, bacaklarınızı hafifletir.