Esteliva Estetik Grup bünyesinde kullanılan ürünlerimizden olan Alman kozmetik devi Babor, Dr. Michael Babor tarafından kurulmuştur. Yine aynı firma 60 yılı aşkın süredir doğal, cilt ile uyumlu ve son derece etkili ürünler sunmuşlarıdır. Başta Almanya olmak üzere 50’yi aşkın ülkede zengiin ürün yelpazesi bulunan firma 1993 yılından beri Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Osmaniye Kozmetik Ürünler’i olarak merkezimizde de kullanmaktayız.

 Osmaniye Kozmetik Ürünler bünyesinde buluna bir diğer firma ise Sothys. Temel cilt bakım ve profesyonel cilt bakım ürünleri olmak üzere ana iki grup altında toplanabilir. Firma Tokyo, New York ve Paris’te bulunan 3 adet enstitüye sahiptir. Ayrıca 110 farklı şehirde 150.000’den fazla notada satışlarına devam etmektedir.

 Osmaniye Kozmetik Ürünler yelpazesinde yer alan diğer firma ise Kryolan. Sinema, televizyon ve tiyatro sektöründe 60 yıldır profesyonel olarak faaliyetine devam eden firma, en sert çekimlerde ve provalarda dahi estetikliğini koruyabilen ürünler sunmakta.

Tüm bu Osmaniye Kozmetik Ürünler’e ürünlere sahip olabilmek ve kullanabilmek için merkezimizi ziyaret edebilir, bu eşsiz deneyime şahit olabilirsiniz. Böylece Osmaniye Kozmetik Ürünleri’inin kalitesini test edebilir ve uzman personelimizden bilgi alabilirsiniz.