Esteliva Estetik Grubu olarak, günlük hayatınızda taşıdığınız kaygı, stres, sinir bozuklukları, güneşte kalma, jest ve mimik gibi durumlar sonucunda sahip olduğunuz kırışıklıklarınıza Osmaniye Kırışıklık Tedavisi ile çözüm sunmaktan mutluluk duyarız. Bunların dışında alkol ve sigara tüketimi ve genetik mirasla devam eden cilt yapısı da bu duruma etken oluşturuyor.Osmaniye Kırışıklık Tedavisi olarak uygulamakta olduğumuz tedavi 18 ile 65 yaş arası, kendisini daha güzel, daha estetik, daha pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyen herkes faydalanabilir. Ayrıca Osmaniye Kırışıklık Tedavisi için ev hanımı, öretmen, bankacı, siyasetçi, sporcu gibi branşlara sahip olmak yerine, sadece kendinizi daha iyi hissetmek istemeniz yeterli olacaktır.

 Osmaniye Kırışıklık Tedavisi ile zamanla yüzünüzde oluşan çizgileri ve kırışıklıkları azaltan ve cerrahi olmayan bir uygulamadır. Ortalama 20 ile 25 dakika arası süren LPG uygulamasıyla ilk seanstan itibaren %47’ye varan azalma gözükür. Osmaniye kırışıklık Tedavisi cerrahi bir operasyon olmadığı için, seans sonrası işinize ve günlük hayatınıza geri dönebilir herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ayrıca ilk seanstan itibaren Osmaniye Kırışıklık Tedavisinin gözle görülür bir canlanma yarattığını fark edeceksiniz.

 Osmaniye Kırışıklık Tedavisi ile ilgili uygulanabilecek bölgeler ise üst dudak ve boyun çizgileri, ayrıca alında, kaş, yanak, göz çevresi tedavilerinde son derece iyi sonuçlar vermektedir. Osmaniye Kırışıklık Tedavisi yüz bölgesine minik titreşimler göndererek ciltteki kas gruplarını uyarır.  Böylece elastikiyeti artan kaslar canlanır ve sıkılaşır. Cilt hatlarını şekillendiren, çukurları ve çizgileri kapatan Osmaniye Kırışık Tedavisi kimyasal peeling, botoks, oksijen terapisi ve medikal ürünlerle beraber kullanılabilir.

 Osmaniye Kırışıklık Tedavisi uygulamaları deneyimli ve uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır. Şehir merkezinde bulunan merkezimizde dilerseniz Osmaniye Kırışıklık Tedavisi uygulatabilir, dilerseniz merkezimizin sizlere sunmuş olduğu diğer hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.