Kadınların bakımının en önemli unsurlarından olan makyaj yapmak maalesef uygun zaman yoksa bir eziyet anlamına gelebilir. Tam bu noktada Esteliva Estetik Grubu olarak Osmaniye Kaş Tasarımı & Kalıcı Makyaj uygulamasıyla sizleri bu sıkıntılı süreçten kurtarıyor.  Aktif ve yoğun çalışma hayat olanlar, sporcular, günlük makyaj malzemelerine alerjisi olanlar için Osmaniye Kaş Tasarımı & Kalıcı Makyaj inanılmaz kolaylıklar sunuyor.

Uygulama öncesinde yapılan alerjik testler sonrasında, yerel anestezi uygulanarak bir nevi dövme işlemi yapar gibi acısız bir medikal işlem uygulanmaktadır. Anti-alerjik boyalar deri altına enjekte edilerek daha genç, daha dinamik ve daha çekici görünüm sağlarken, Osmaniye Kaş Tasarımı & Kalıcı Makyaj sayesinde zamandan da tasarruf ediyorsunuz.

Osmaniye Kaş Tasarımı & Kalıcı Makyaj uygulamasında hazırlanan boyalar kimyasal maddeler içermediği için cildiniz için herhangi bir zararlı durum bulunmamaktadır. Ayrıca Osmaniye Kaş Tasarımı & Kalıcı Makyaj uygulamasıyla sırasında kişiye özel ve tek kullanımlık steril iğneler kullanılmaktadır. Uzman ekibimiz ile cildinize has ve özel renkler tercih edilip uygulama gerçekleştirilmektedir.