Esteliva Estetik Gurup bünyesinde, değerli müşterilerini memnun etmek için uzman ve deneyimli kadrosu ile Osmaniye Hydrfacial MD olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Hydradermabzasyon yöntemi, müşterilerimizin soyma, akne temizleme, antioksidan ve nemlendirme işlemlerini, kalıcı, acısız ve hızlı bir şekilde sonuçlandırdığımız sitemdir. Osmaniye Hydrafacial MD sayesinde cilde sıvı mikrodermabzasyon sonrası yüksek çözünürlüklü anti-agingpeptitler uygulanır, siyah nokta ve gözenekler temizlenir.

Osmaniye Hydrafacial MD sisteminde, cildiniz vakum yardımıyla temizleniyor.  Herhangi bir tahrişe sebep olmadan elmas başlıklarla cildin üst tabakasında mikrodermabzasyon sağlanıyor. Ayrıca, vakum ve sıvı kullanılarak gerçekleştirilen Hydrapeeling sistemi de uygulanıyor.

Kuru ciltler için hyaluronik asit işlemi sayesinde siyah noktalar temizlenir, aşırı yağ bulunan T bölgesi için dengeleyici serum uygulanır, özel spiral sitemi sayesinde nemlendirici solüsyonlar ve antioksidanlar cilde uygulanır. Osmaniye Hydrafacial MD tedavisinde sivilceler için mavi ışık, ince çizgiler için kırmızı ledterapisiuygulanır.

Osmaniye Hydrafacial MD merkezimizde uygulamakta olduğumuz HyrdaFacial yönteminden her yaş grubundan misafirimiz faydalanabilmektedir. Genç misafirerimiz için sivilce ve yağlanmaya karşı Led tedavisi, orta yaş grubunda ise ciltte oluşan sarkma problemlerine yönelik serum işlemleri ile Osmaniye Hydrafacial MD olarak çözmekteyiz.

Hiçbir yan etkisi olmayan HydraFacial yöntemi, Osmaniye Hydrafacial MD merkezimizde uygulanmakta olup, aynı zamanda Amerikan Sağlık Bakanlığı tarafından “En İyi Cilt Bakım Ödülü” sahibidir. Tadavi sonrası herhangi bir kızarma, morluk, ödem oluşması olmayacağı gibi günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edersiniz.

Osmaniye Hydrafacial MD tarafından tavsiye edilen tedavi haftada 1, 4 ile 6 kür arasıdır

Mevcut kadromuzdan ve kalitemizden ödün vermeden gerçekleştireceğimiz Osmaniye Hydrafacial MD uygulaması, kendisine pozitif anlamda katkı sağlanmasını isteyen herkese açıktır. Bu deneyimi Osmaniye Hydrafacial MD ile yaşamak isteyen herkes için yerimiz şehir merkezinde. Ayrıca bakım dışında, botoks, dolgu, kırışıklık tedavisi, sıkılaştırma gibi tedaviler satın alabilirsiniz.