Kilo problemi olanların sürekli kilo alıp vermesi, kadınlardaki doğum ve sonrası süreç, ilerleyen yaş gibi faktörlerin etkilediği bu problemde Osmaniye Gıdı ve Kol Sarkması Tedavisi’nde sorunlarınıza çözüm oluyoruz. Şehir merkezinde bulunun Esteliva Estetik Grubu bünyesinde uzman ve kaliteli kadrosuyla daha genç görünüme kavuşabilirsiniz.

  Osmaniye Gıdı ve Kol Sarkması Tedavisi için merkezimizde bulunan yeni patentli Alliance tedavi başlıklı Endermologie sayesinde, cilt hafifçe uyarılarak, canlandırma özelliğine sahip hücreler harekete geçirilir. Osmaniye Gıdı ve Kol Sarkması Tedavisi sonrasında uyandırılan bu hücreler hyaluroik asit, kolajen veelastin sentezlemeye başlayarak yüzeylerin toparlanmasını ve sıkılaşmasını sağlar.

  Osmaniye Gıdı ve Kol Sarkması Tedavisi’nde kullandığımız Alliance Cilt Tanıma Sensörü sayesinde tüm cilt tipleri için veriler kaydedilmektedir. Ayrıca her cilt tipi için ayarları hassas bir şekilde ayarlar ve bakımı o şekilde gerçekleştirir.

Osmaniye Gıdı ve Kol Sarkması Tedavisi ile sizlerde gıdı ve kol bölgelerinizdeki sarkmalardan maksimum düzeyde kurtulur ve daha genç bir görünüme kavuşursunuz.  Düzenli beslenme ve sağlıksız kilo almama ile uzun yıllar görünümünüzü koruyabilirsiniz.