Tüm dünyada her geçen gün yapılan estetik işlemlerin,  sayısı en hızlı artan ve en çok uygulamakta olan uygulamasını Esteliva Estetik Grubu olarak sizlere sunuyoruz. Osmaniye Dolgu olarak sizlere günü kurtaracak çözümler yerine, uzun vadede sizlerin memnuniyetini pekiştirecek, sizleri daha doğal ve pozitif görünüme kavuşturacak çözümler üretiyoruz.

Osmaniye Dolgu olarak, bu uygulamamızı sizlerin talepleri doğrultusunda, burun ve ağız çevresi, dudaklarınıza hacim kazandıracak dudak konturu uygulaması olarak, kaz ayakları, elmacık kemiği ve çevresi, arıca yara, sivilce ve ameliyat izi taşıdığınız bölgelere uygulayabilmekteyiz.

Osmaniye Dolgu olarak tercih ettiğimiz yöntem, alerjik olmayan ve tüm dünyanın en çok tercih ettiği madde olan hyaluronik asit uygulamasıdır. Kalıcı dolgu zaman içerisinde yer çekimine dayanamayarak sorun çıkarmakta ve müşteri memnuniyetsizliği doğurmaktadır. Osmaniye Dolgu olarak sizler için hyaluronik asit uygulamasını seçmemizdeki amaç he uygulamanın kısa sürede yapılabiliyor olması hem de uygulama sonrası çok kısa sürede günlük yaşama dönebilirsiniz.

Tecrübeli ve kaliteli kadromuz ile Osmaniye Dolgu olarak sizlere şehir merkezinde hizmet vermekteyiz ve günlük yaşamınıza katkı sağlamaktan ise mutluluk duyarız.