Esteliva Estetik Gurup bünyesinde, değerli müşterilerini memnun etmek için uzman ve deneyimli kadrosu ile Osmaniye Cilt Bakım olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Hydradermabzasyon yöntemi, cildini temizlemek ve yenilemek isteyen müşterilerimizin aynı zamanda soyma, akne temizleme, antioksidan ve nemlendirme işlemlerini, kalıcı, acısız ve hızlı bir şekilde sonuçlandırdığımız sitemdir. Osmaniye Cilt Bakım sayesinde cilde sıvı mikrodermabzasyonsonrası yüksek çözünürlüklü anti-agingpeptitler ve anti oksidan serumlar yedirilerek tıkalı ve siyah gözenekli noktalar temizlenir, daha parlak, aydınlık ve daha genç bir cilde kavuşuyorsunuz.

Osmaniye Cilt Bakım tarafından uygulanan bu sistemde, cildiniz vakum sistemiyle derinlemesine temizleniyor.  Herhangi bir tahrişe sebep olmadan elmas başlıklarla cildin üst tabakasında mikrodermabzasyon sağlanıyor. Ayrıca, vakum ve sıvı kullanılarak gerçekleştirilen Hydrapeeling sistemi de normal prosedüründe uygulanıyor.

Kuru ciltler için hyaluronik asit işlemi sayesinde siyah ve beyaz noktalar temizlenir, aşırı yağ bulunan T bölgesi için dengeleyici serum uygulanır, özel spiral sitemi sayesinde nemlendirici solüsyonlar ve antioksidanlar cilde uygulanır. Osmaniye Cilt Bakım uygulaması içeresinde akne ve sivilceler için mavi ışık, ince çizgiler için kırmızı ledterapisi uygulanarak cilt sıkılaştırma işlemi devam eder. Tüm bu işlemlerin sonucunda ince kırışıklıklarda azalmalar gözlemlenir.

Cildinizdeki problemleri gidermek Osmaniye Cilt Bakım merkezimizde uygulamakta olduğumuz HyrdaFacial yönteminden her yaş grubundan misafirimiz faydalanabilmektedir. Genç misafirerimiz için sivilce ve yağlanmaya karşı Led tedavisi, orta yaş grubunda ise elastikiyet kaybına yönelik serum işlemleri ile sizlerin cildindeki problemleri Osmaniye Cilt Bakım olarak çözmekteyiz.

Hiçbir yan etkisi olmayan HydraFacial yöntemi, Osmaniye Cilt Bakım merkezinde uygulanmakta olup, aynı zamanda FDA tarafından “En İyi Cilt Bakım Ödülü” sahibidir. Herhangi bir kızarma, morluk, ödem oluşmadan gündelik hayatınıza devam edebilirve sonuçları anında kendiniz de fark edebilirsiniz.

Osmaniye Cilt Bakım merkezi tarafından tavsiye edilen haftada 1, 4 ile 6 kür arasıdır. Aynı zamanda ayda bir uygulamanın tekrarlanması cildinizin korunmasına destek sağlayacaktır.

Mevcut kadromuzdan ve kalitemizden ödün vermeden gerçekleştireceğimiz Osmaniye Cilt Bakım uygulaması, genç yaşlı demeden, kendisine pozitif anamda katkı sağlanmasını isteyen herkese açıktır. Bu deneyimi Osmaniye Cilt Bakım ile yaşamak isteyen herkes için yerimiz şehir merkezinde. Ayrıca bakım dışında, botoks, dolgu, kırışıklık tedavisi, sıkılaştırma gibi tedaviler satın alabilirsiniz.