Estaliva Estetik Grubu tarafından hazırlanan Osmaniye Vitamix Maske sayesinde ölü derilerinizden kurtulabilir, yüzünüzde daha taze, daha canlı bir görünüme kavuşabilir, cilt tipinize göre hazırlanan Osmaniye Vitamix Maske ile yüzünüzdeki yorgunluğu atabilirsiniz.

Sizlere sadece kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini sunan, ve aynı zamanda doğal zenginliklerle sizlerin yüzünüzü güldürecek ve temizleyecek olan bu uygulamamamızla 199 adet farklı uygulama çeşidi ile sorunlarınıza ve cilt tipinize uygun olan çözümü üretiyoruz. Sadece 6 dakikada hazırlanan Osmaniye Vitamix Maske yapımında doğal sebze ve meyveler kullanılmaktadır.

Sivilceden, akneye, güneş lekesinden, kırışıklığa kadar her türlü yüz probleminde doğru ürünler kullanarak hazırlanan Osmaniye Vitamix Maske’ler sayesinde cildinizin ihtiyaç duyduğu nem dengesine kavuşacak, cildinizle ilgili problemlerinizi azaltacak daha sağlıklı, daha genç ve daha diri bir cilde sahip olacaksınız.

Ayrıca geleneksel maskelere nazaran kişiye özel maskeler deriye 3 kat daha fazla nüfuz eder. Ayrıca kalınlığı da geleneksel maskelerle aynıdır.

Su ve besin öğelerinin birbiri ile çok iyi bir şekilde karışması önem teşkil etmektedir. Bu karışım 80 C’de kaynatıldığında ve hafifçe karıştırıldığında tamamen çözülecektir.

 Osmaniye Vitamix Maske geleneksel maskelere göre daha fazla emilime sahip olduğu için 15 dakika içeresinde ağırlığının 3’te 1’ini kaybeder. Bu sayede geleneksel maskelere göre emilimi 10 kat daha fazla olmaktadır.

Şehir merkezindeki estetik merkezimizde, sizin cildinize özgü Osmaniye Vitamix Maske seçeneklerini demek için uğrayabilir, aynı zamanda cildinizin değişimini fark edebilirsiniz.