Esteliva Estetik Grubu olarak günlük hayatta karşılaştığınız güneş ışınları, sigara, menopoz, stres, hava kirliliği gibi durumların yarattığı kötü durumlar ve ilerleyen yaşın da etkisinin olduğu kırışıklıklarınızın tedavisinde sizlere çözümler sunmaktayız. Sizlerin daha genç, daha dinamik, daha estetik görünümde ve ayrıca gündelik hayatınızda istemediğiniz pürüzlerin ortadan kaldırılmasında Osmaniye Botoks olarak yanınızdayız.

 Osmaniye Botoks, alın, boyundaki kırışıklıklar, kaş ve göz çevresi ayrıca migren tedavisi, aşrı terleme, yüzdeki istemsiz kasılmalara uygulama yapabilmektedir. Bu tür çevresel ve biyolojik etmenlerden dolayı oluşan kırışıklıkların tedavisi mümkündür. AyrıcaOsmaniyeBotoks’ta bu uygulamyaı kaş kaldırma için de uygulatabilirsiniz.

 Osmaniye Botoks olarak uyguladığımız Botulinum Toksin uygulaması 3 ay ile 6 ay arasında etki göstermektedir. Yine aşırı terleme için yapılan tedavi ise 7 ay ile 12 ay arasında etki göstermektedir.

Platisma adıyla bilinen boyun kasları gün içerisinde defalarca farkında olmadan kasılmaktadır. Bu durum ise çene ve boyunda bulunan cildi zaman içerisinde aşağıya çekmektedir. Osmaniye Botoks olarak bu bölgeye uyguladığımız tedavi ile çene hatlarınızı tekrardan belirginleştirme, yüz ovalini ortaya çıkarma ve dekolte bölgenizdeki ince çizgileri yok ederek pürüzsüz bir görünüme kavuşturmaktayız.

 Osmaniye Botoks uygulaması genellikle dolaşıma katılmaz. Her cilt tipine ve uygulama bölgesine göre belirlenen çok ince uçlu enjektörlerle uygulama gerçekleştirilir. Uygulama sonrası herhangi bir acı ve sızı hissetmeyeceğiz Osmaniye Botoks uygulamasıyla günlük hayatınıza devam edebilir ve sağlıklı görünümünüzün keyfini çıkarabilirsiniz.