Esteliva Estetik Grubu olarak, bölgesel incelmede kullandığımız LPG sayesinde, vücutta meydana gelen şekil bozuklukları, bölgesel kilo almalar, yağ dokuları, simetrik bozukluklar gibi durumlar tedavi edilebilir. Osmaniye Bölgesel İncelme olarak, bacak içi ve sarkık kol, bel bölgesinde oluşan yağlanmalar ve istenmeyen bölgelerdeki bölgesel kilo almalar yok edilebilir. Ayrıca sıkı bir karın bölgesine sahip olunabilir.

30 yılı aşkın süredir faaliyetine devam eden LPG firmasının üretmiş olduğu Endermologie sayesinde diyet ve egzersiz ile erimesi mümkün olmayan notalarda da etki görülebilmektedir. Osmaniye Bölgesel İncelme  tarafından kullanılan bu yöntem ile hamile ve emziren anneler ile uygulama bölgesinde ortopedik, nörolojik ve vasküler rahatsızlığı bulunanların dışında uygulama yapılabilir ve sonuç alınmaktadır. Yine LPG ile uygulanan Osmaniye Bölgesel İncelme sayesinde bedensel incelme de sağlanmaktadır. LPG Endermologie tedavisi, tamamen ağrısız olmasının yanında dinlendirici ve rahatlatıcı özellikleri de vardır. Bu sebeple Osmaniye Bölgesel İncelme tüm dünyaca tercih edilen bir yöntemdir.

Osmaniye Bölgesel İncelme uygulaması ile beraberinde düzenli beslenme, spor ve diyet ile birlikte desteklendiğinde etkisi daha kalıcı olmakta ve uzun süreli etki göstermektedir.