Çok ağrılı ve acı veren bir rahatsızlık olan tırnak batması tedavisi için deneyimli kadrosuyla hizmet veren Esteliva Estetik Grubu, sizlere tedavi uygulamaları sunmaktadır.  Genellikle tırnağın kesildiği bölümden deri içerisine uzaması ve iltihaplanması ile devam eden süreçte eğer ki tedavi uygulanmazsa cerrahi müdahale gerekebilir. Osmaniye Batık Tırnak Tedavisi sizlerin bu sorununu ortadan kaldırmak ve tedavi sürecinizi yürütmektedir.

Osmaniye Batık tırnak Tedavisi olarak tespit ettiğimiz süreçler genellikle dar kalıplı ayakkabı, sürekli ayağı ve tırnağı zorlayan spor aktiviteleri, mantar, fazla kilolar ve düzensiz ayak bakımı gibi durumlardır.Bu rahatsızlıkta Osmaniye Batık Tırnak Tedavisi olarak, sizlerin sosyal ve günlük hayatınızda rahatsızlığınızın giderilmesini sağlamaktayız.

Osmaniye Batık Tırnak Tedavisi içerisinde öncelikli olarak sizlerin ağrı ya da acı çekmeden rahatsızlığınızın giderilmesi sağlanmaktadır. Uygulamalarımız içerisinde;

Tırnak Teli: En çok başvurulan yöntemlerden biridir. Çok kısa sürede uygulanır ve acısız bir yöntemdir.

Tırnak Ameliyatı: Cerrahi bir operasyon olduğu için hastalar tarafından pek tercih edilemektedir.

Tırnağın Tümden Çekilmesi: Çok eski bir yöntem olduğu için pek kullanılmamaktadır.

Tırnağın belirli bir kısmının çıkarılması ve dezenfekte edilmesi uygulaması

Bant uygulaması: Tırnağı yukarı doğru çeken ve derinin içine giren kısmı dışarı çıkaran bir uygulamadır. Ayrıca suya dayanıklı olup ayakta fark edilmesi zordur.

Osmaniye Batık Tırnak Tedavisi olarak sizlere sunduğumuz hizmetler içerisinde uygun tercihi belirleyip tedavinizi sağlıklı bir şekilde tamamlamaktayız.

 

 

Osmaniye lazer epilasyon